Select your Top Menu from wp menus

Milsami a ratat Supercupa. Echipa din Orhei a fost învinsă cu 3-1 de Sheriff

Campioana Moldovei Milsami Orhei a pierdut meciul pentru Supercupa Moldovei în faţa deţinătoarei Cupei Moldovei – Sheriff Tiraspol. Orheienii au fost învinşi cu scorul de 3-1 în partida care sa disputat la Tiraspol. Unicul gol al Milsami a fost marcat în minutul 22 de Bud în urma unei lovituri de penalty. În poarta orheienilor au marcat Potiguar în minutul 4, Macriţchii în minutul 9, Kadu în minutul 34. Scorul putea fi şi de 4-1 în favoarea tiraspolenilor, dacă Ricardinho nu rata în a doua repriză un penalty oferit celor de la Sheriff. Pentru echipa din Tiraspol aceasta este a şasea Supercupă obţinută.
Milsami va juca în Bulgaria pe 14 iulie cu Ludogorets în preliminariile Ligii Campionilor.

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/milsami-a-ratat-supercupa-echipa-din-orhei-a-fost-invinsa-cu-3-1-de-sheriff/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19