Select your Top Menu from wp menus

Portarul Milsami Orhei a primit cartonaş roşu la câteva clipe înainte ca meciul cu Shakhtyor Soligorsk să intre în prelungiri.

La câteva minute înainte de finalizarea timpului regulamentar în partida Milsami Orhei şi Shakhtyor Soligorsk, formaţia orheiană a rămas fără portarul de bază. Andrian Negai a primit un cartonaş roşu pentru joc cu mână în afara careului de joc. Astfel formaţia orheiană a rămas în 10 oameni, iar în locul lui Andronic a intrat portarul secund Gheorghe Bantîş.

Timpul regulamentar al jocului dintre Milsami şi Shakhtyor s-a încheiat cu scorul de 1-1. Ambele goluri au fost marcate în prima repriză. Fotbalistul Milsami, Guilherme a deschis scorul în minutul 6, dar belaruşii au egalat în minutul 30 prin Kashevski.

Deoarece şi în meciul tur, de acum o săptămână a fost înregistrată egalitatea de 1-1 cele două echipe vor juca 2 reprize de prelungiri a câte 15 minute

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/portarul-milsami-orhei-a-primit-cartonas-rosu-la-cateva-clipe-inainte-ca-meciul-cu-shakhtyor-soligorsk-sa-intre-in-prelungiri/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19