Select your Top Menu from wp menus

Milsami Orhei – Ludogorets Razgrad 1-1 după 45 de minute

Scorul de 1-1 este inregistrat in prima repriza din meciul disputat astazi in preliminariile Ligii Campionilor dintre Milsami Orhei si Ludogorets Razgrad.
Primul gol a fost marcat de oaspeti prin Wanderson în minutul 25. Doar un minut mai târziu orheienii au restabilit egalitatea pe tabela de marcaj graţie golului înscris de Andronic.
În cazul în care se va păstra acelaşi rezultat până la sfârşitul meciului care este disputat astăzi pe terenul complexului sportiv raional Orhei, Milsami se va califica în play-off-ul Champions League, deoarece acum o săptămână a învins cu 1-0 în Bulgaria.

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/milsami-orhei-ludogorets-razgrad-1-1-dupa-45-de-minute/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19