Select your Top Menu from wp menus

Milsami Orhei a remizat acasă cu Petrocub Hînceşti

Milsami nu a reuşit să obţină victorie în meciul jucat pe terenul Complexului Sportiv Raional Orhei, contra Petrocub Hînceşti. Primul gol a fost înscris de oaspeţi în minutul 25 de Barcari. În repriza secundă orheienii au egalat prin Dulghier în minutul 57, iar din minutul 75 au început să conducă prin golul lui Bahnovici. Totuşi în prelungirile timpului regulamentar poarta celor de la Milsami a fost perforată de hînceşteanul Rusu, partida încheinduse cu scorul de 2-2. Milsami Orhei a primit un punct în urma jocului de sâmbătă şi rămâne în continuare pe locul 4 cu 17 puncte acumulate.
Următorul joc Milsami îl va disputa pe 1 noiembrie la Nisporeni contra echipei Speranţa.

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/milsami-orhei-a-remizat-acasa-cu-petrocub-hincesti/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19