Select your Top Menu from wp menus

Milsami Orhei a obținut prima victorie în acest an

Milsami Orhei a înregistrat scorul etapei în meciul contra Speranța Nisporeni.Vineri orheienii au obținut și prima victorie de la reluarea campionatului. Primul gol pentru Milsami a fost înscris în minutul 19 de Artem Rakhmanov.
Din minutul 57 nisporenenii au rămas cu un om în minus, iar în minutul 75 arbitrul a mai arătat un cartonaș roșu pentru gazde. Pentru scorul de 0-2 a înscris din penalty Petru Racu, iar în minutele 79 și 83 superioritatea numerică a fost valorificată de Eugen Sidorenco și Vadim Bolohan, repsectiv.
Scorul final de 0-4 în favoarea Milsami, i-a adus primele 3 puncte în acest sezon. Echipa rămâne pe locul 7 în clasament, cu 23 de puncte acumulate.
Următorul meci Milsami îl va juca pe 2 aprilie, la Orhei, contra Zimbru Chișinău.

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/milsami-orhei-a-obtinut-prima-victorie-in-acest-an/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19