Select your Top Menu from wp menus

Milsami Orhei a înregistrat scorul etapei în meciul contra Speranţa Nisporeni

Milsami Orhei a învins cu scorul de 5:0 debutanta în Divizia Naţională, Speranţa Nisporeni. Primul gol l-a înscris în minutul 43 Patraş, urmând golurile lui Andronic,Antoniuc,Gheti şi Bud în repriza secundă. Acesta a fost şi scorul etapei în partidele disputate sâmbătă. Pe 20 august echipa din Orhei va întâlni francezii de la Saint-Etienne în meciul-tur din play-off-ul Europa League. Adversarii Milsami au remizat cu scorul de 1-1 în jocul cu Bordeaux din etapa ordinară a Ligue1 franceză.

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/milsami-orhei-a-inregistrat-scorul-etapei-in-meciul-contra-speranta-nisporeni/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19