Select your Top Menu from wp menus

Milsami Orhei a încheiat cu o înfrângere anul 2015

Milsami Orhei a fost înfrântă, în ultimul meci disputat în anul 2015, de FC Zimbru. În partida, care a fost disputată duminică la Chişinău orheienii au deschis primii scorul, prin golul lui Geţi în minutul 37.
În cea de-a doua repriză orheienii au scăpat însă 2 goluri în minutele 57 şi 71, scorul final al partidei fiin de 2-1 în favoarea Zimbru.
După 16 etape disputate în Divizia Naţională, ediţia 2015-2016, Milsami ocupă locul 7 cu 18 puncte acumulate.

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/milsami-orhei-a-incheiat-cu-o-infrangere-anul-2015/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19