Select your Top Menu from wp menus

Milsami a pierdut la Orhei cu 0-2 contra Zimbru Chişinău

Milsami Orhei a cedat cu scorul de 0-2 în faţa echipei Zimbru Chişinău,în meciul disputat sâmbătă, 12 septembrie pe terenul Complexului Sportiv Raional Orhei. După o primă repriză încheiată în alb, cei de la Zimbru au deschis scorul în minutul 69 prin Jo Santos, iar cel de-al doilea gol a fost înscris în minutul 83 de Monteiro.
De menţionat că echipa Zimbru Chişinău, este antrenată de Ştefan Stoica, sub conducerea căruia Milsami a realizat primele reuşite notabile în Campionatul Naţional.
După înfrângerea de sâmbătă, orheienii au coborât pe locul 6 în Divizia Naţională , cu 9 puncte în 6 jocuri şi având o partidă cu Dacia – restanţă.
Peste o săptămână Milsami va juca la Ternovca contra Dinamo-Auto

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/milsami-a-pierdut-la-orhei-cu-0-2-contra-zimbru-chisinau/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19