Select your Top Menu from wp menus

Milsami a pierdut de la Sheriff cu scorul de 3-0

Milsami Orhei a pierdut meciul din deplasare contra Sheriff Tiraspol cu scorul de 3-0.În minutul 27 Ricardinho a scăpat de apărarea orheiană şi l-a învins pe portatul Radu Mîţu.
În minutul 40, Radu Mîţu  a reuşit să salveze poarta Milsami de la un contraatac al celor de la Sheriff.
În minutul de prelungire al primeri reprize, acelaşi Ricardinho şi-a trecut în cont o dublă.
În repriza a doua, după un al atac al celor de la Sheriff, Subotic a mai înscris încă o dată pentru tiraspoleni. Scorul de 3-0 în favoarea gazdelor a rămas neschimbat până la sfârşitul partidei.
Adversara Milsami din play-off-ul Europa League, Sainte-Etienne a învins duminică cu scorul minimal de 1-0 în meciul jucat în deplasare contra Loirant, formaţie care a evoluat chiar din primul minut al jocului în 10 oameni.
Milsami va juca în Franţa returul cu Sainte-Etienne, chiar de Ziua Independenţei Republicii Moldova, după ce în meciul de acasă a reuşit să obţină egalitatea de 1-1.

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/milsami-a-pierdut-de-la-sheriff-cu-scorul-de-3-0/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19