Select your Top Menu from wp menus

Ghinionul se leapădă de Milsami Orhei

Milsami a obţinut prima victorie după plecarea lui Ştefan Stoica de la timonă echipei. Meciul cu FC Speranţa l din etapa a 12-ea, disputat pe terenul complexului sportiv raional Orhei s-a încheiat cu scorul de 3-2 în favoarea orheienilor Scorul a fost deschis de jucătorul oaspeţilor Onofrei în minutul 7, în minutul 12 Iarovschi a readus paritatea pe tabela de marcaj, iar în minutul 15 Boghiu a înscris al doilea gol pentru Milsami. În cea de-a doua repriză Stânga a egalat pentru Speranţă în minutul 51, dar Milsami a reuşit să obţină cele trei puncte aferente victoriei în minutul 80, când golul lui Zlatan a stabilit scorul final al meciului,

După reuşita de duminică Milsami rămâne în continuare pe locul 7 în Clasamentul Diviziei Naţionale, având 18 puncte acumulate. Următorul joc Milsami îl va disputa sâmbătă, 26 octobmrie la Orhei, contra FC Dinamo-Auto

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/ghinionul-de-leapada-de-milsami-orhei/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19