Select your Top Menu from wp menus

Ghinion la Orhei pentru Milsami în meciul cu Zimbru

Milsami a suferit înfângere cu scorul de 0-2 de la formaţia Zimbru Chişinău. Cel de-al doilea meci disputat în acest an pe terenul de acasă la Complexul Sportiv Raional Orhei s-a dovedit a fi cu ghinion pentru Milsami.
Gazdele au scăpat câte un gol în cele două reprize şi nu au putut să înscrie cel puţin golul de onoare în poarta Zimbru. Pentru oaspeţi au marcat Ademar în minutul 2′ şi Quintela în minutul 71′
În urma înfrângerii de dumnică Milsami a coborât pe locul 7 în clasament , având 40 de puncte ca şi echipa Zimbru.
Jocul din etapa a 25-a a Diviziei Naţionale la fel va fi disputat pe terenul Complexului Sportiv Raional Orhei. În partida de vineri 4 aprilie Milsami se va duela cu FC Costuleni , formaţie ce are 43 de puncte şi este plasată pe locul 5

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/ghinion-la-orhei-pentru-milsami-in-meciul-cu-zimbru/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19