Select your Top Menu from wp menus

FC Milsami Orhei, locul 6 in DN, dupa meciul de duminica

FC Milsami Orhei a suferit   a doua  infringere  consecutiva  in Divizia Nationala. Dupa  ce au pierdut cu  in fata  liderului  Sheriff Tiraspol, orheienii  nu  au putut rezista nici in fata ocupantei locului 2 in clasament  – FC Dacia Chisinau

Meciul care  a  fost disputat  la  Chisinau  s-a  incheiat cu scorul de  2 la 0  , in  defavoarea echipei de la Orhei.

Primul gol  a fost marcat  de Pavlov  in  minutul  27  al meciului. Cu doar  1  minut inainte de  finalizarea timpului regulamentar centralul  partidei  a  acordat  chisinauienilor o lovitura de la  16  metri. Penaltiul a fost transformat in gol de  Mihailov.

In urma  acestui rezultat, FC Milsami  a  coborat pe locul  6 in clasamentul Diviziei Nationale

Urmatoarea partida  va fi disputata la Orhei  cu formatia FC Fostuleni pe data de  1 octombrie

Ieri, pe stadionul de la Orhei, FC Costuleni  a  reusit un egal  in  alb – 0:0  cu FC Zimbru .

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/fc-milsami-orhei-locul-6-in-dn-dupa-meciul-de-duminica/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19