Select your Top Menu from wp menus

FC „Milsami” – locul 5 in DN dupa remiza cu FC „Rapid”, la Ghidighici

„Milsami Ursidos”  a  remizat la Ghidighici  cu  echipa    CSCS „Rapid”.  Jocul  din cadrul etapei  cu numarul 14-  s-a incheiat cu scorul de  1-1.  Dupa o:0   la  pauza,  formatia orheiana  a deschis scorul  in minutul 74  prin Grigoruta.

Insa cu doar doua minute inainte de finalizarea timpului  regulamentar,  visul  orheienilor de a  primi 3 puncte  a  fost spulberat de  Manaliu. Rapidistul a  marcat  golul  egalizatori   si in consecinta ambele echipe  s-au ales cu doar cate un punct.

Cu 21  de  puncte  FC „Milsami – Ursidos ” ocupa  in continuare locul 5 , in clasamentul Diviziei Nationale.

Urmatorul meci va fi disputat  la  Orhei, duminica  5 noiembrie  contra ocupantei locului  6   FC „Tiraspol”.

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/fc-milsami-locul-5-in-dn-dupa-remiza-cu-fc-rapid-la-ghidighici/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19