Select your Top Menu from wp menus

Eximotor SA angajează vânzător/vânzătoare DETALII (P)

Compania Eximotor SA/ COLESO MD, care este specializată în utilaje și echipamente pentru depozite, construcții și utilaje agricole de peste zece ani, angajează un vânzător / vânzătoare într-un magazin auto.

 Responsabilități:

– Promovarea produsului companiei pe piață

– Management și dezvoltare a bazei de clienți

– Implementarea vânzărilor cu amănuntul și cu ridicata

 Garantăm angajaților noștri:

– Pachet social complet;

– Salariu stabil

– Loc de muncă permanent

– Posibilitatea de dezvoltare a carierei

– Bonusuri

 Experiența în vânzări este binevenită.

Program de lucru: luni-vineri de la 8:30 până la 17:30, sâmbătă de la 9:00 până la 13:00, duminică – zi liberă.

 Vă așteptăm la Orhei, pe adresa: strada 31 august, 197, de luni până vineri, de la 8:30 până la 17:30. Telefon 069137750.

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/eximotor-sa-angajeaza-vanzator-vanzatoare-detalii/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19