Select your Top Menu from wp menus

Milsami Orhei a pierdut finala Cupei de la Zarea Bălți

Milsami Orhei a pierdut cu 0-1 în fața celor de la Zarea Bălți în Finala Cupei. Cele 90 de minute regulamentare ale meciului, jucat pe stadionul Zimbru din Chișinău, s-au încheiat indecis 0-0.
În minutul 99, fostul jucător al Milsami, Gheorghe Boghiu, a înscris în poarta orheienilor. Atât timpul rămas din prima repriză suplimentară cât și în cea de-a două Milsami nu a reușit să înscrie golul egalizator, scorul final al meciului rămânând de 0-1.
În meciul de miercuri Milsami a evoluat fără mai mulți jucători de bază: Mîţu, Andronic, Rassulov şi Racu care sunt accidentaţi, iar  Rhaili a fost suspendat
În urma înfrângerii, Milsami a pierdut unica sa șansă de a juca în competițiile europene. După ce anul trecut a devenit campioană și a ajuns în premieră în Liga Campionilor, anul acesta Milsami a încheiat campionatul pe locul 6.

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=https://radioorhei.info/milsami-orhei-a-pierdut-finala-cupei-de-la-zarea-balti/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/radio/data/www/radioorhei.info/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19